Prognoza ceny Bitcoin Cash: BCH do 600 $, analityk

Prognoza ceny gotówki Bitcoin przewiduje wzrost do 600 USD.

Silny opór znajduje się przy znaku 480 USD.

Silne wsparcie znajduje się na poziomie 430 USD

Prognoza ceny Crypto Code autorstwa Akhi Prajapati pokazuje potrójne dno na wykresach kryptowaluty. Analityk spodziewa się, że aktywa będą dalej obserwować wybicie i wzrosnąć do poziomu 800 USD. Cena BCH wzrosła 7 stycznia do poziomu 480 USD, podczas gdy Bitcoin BTC zaobserwował znaczny wzrost cen i osiągnął nowy rekord wszechczasów powyżej poziomu 40000 USD.

Gdy król kryptowalut przesuwa się w górę na listach przebojów, wydaje się, że altcoiny podążały za początkowym wzrostem od 7 stycznia z krótką korektą z początkiem 8 stycznia. Bitcoin Cash rozpoczął swoją 2-dniową podróż od poziomu 350 USD i stopniowo przekroczył poziom 480 USD, zanim zaobserwował korektę ceny.

Najwyższa cena, jaką Bitcoin Cash BCH osiągnął 8 stycznia, wyniosła 458,77 USD, a najniższa 404,65 USD na Bitstamp. W chwili pisania tego tekstu kurs Bitcoin Cash wynosił 442,07 USD. BCH obserwował wahania cen między poziomami 430 i 460 USD przed zamknięciem transakcji. Ten ruch boczny może trwać przed końcem codziennego handlu.

Jeśli chodzi o dane techniczne, siedemnaście z dwudziestu ośmiu z nich wskazuje sygnał kupna, podczas gdy 7 jest neutralnych, a 4 są w pozycji sprzedaży. Większość z nich to średnie kroczące, które wskazują na mocny kupno, podczas gdy oscylatory wydają się faworyzować pozycję sprzedaży dla pary BCHUSD.

Na przedziale czasowym 1D widzimy, jak cena BCH powraca z górnego pasma Bollingera. Może to wskazywać na ruch boczny pary BCHUSD.

Prognozy cen Bitcoin Cash: czego się spodziewać?

Analityk Trading View, Akhi Prajapati, jest pewien, że cena BCH będzie rosła długo po nadchodzącym wybiciu. Analityk zwrócił uwagę na potrójne dno na wykresach BCHUSD.

Wykres prognozy ceny Bitcoin Cash autorstwa Akhi Prajapati

Podobnie jak w przypadku formacji z podwójnym dnem, formacja z potrójnym dnem jest wskaźnikiem zwyżkowym, a kryptowaluta ukształtowała się w ciągu dwóch lat, od 4 kwartału 2019 r. Do 1 kwartału 2021 r. Poziom podstawowy wynosi 479,24 USD, co jest również oczekiwanym punkt przełomowy dla konfiguracji handlu. Zgodnie z tą prognozą ceny Bitcoin Cash, kryptowaluta jest ustawiona do testowania tego płaskiego oporu, który nastąpi po wybiciu i byczym długim okresie w granicach 800 USD.

Analiza pary BCHUSD sugeruje, że analityk El Mahdi Majdoub wzrośnie do poziomu 493 USD wkrótce po wyrwaniu się z rosnącego trójkąta. W ciągu ostatnich kilku godzin zaobserwowano, że wolumen obrotu dla pary BCHUSD spada.

Analityk Trading View, Fake Staoshi Lite, również wskazał na przełamanie wzoru trójkąta. Zgodnie z prognozą ceny Bitcoin Cash tego analityka, kryptowaluta przesunie się w kierunku poziomu 600 USD, ponieważ niedawno przesunęła się powyżej 3-letniego rosnącego wzoru trójkąta. Wyłamanie się z głównego schematu podobnego do tego jest wskazaniem zwyżkowym. Litec wyjaśnia, że ​​podczas gdy znak 600 USD jest bezpośrednim celem dla pary, kryptowaluta prawdopodobnie wzrośnie do strefy 1500 do 2000 USD, gdy cel zostanie osiągnięty.