Wysokoprofilowy strateg kryptograficzny mówi, że Bitcoin Targeting 50 000 $ z XRP Signaling Potential Bull Run

Wysoko postawiony kryptostrateg Peter Brandt mówi, że Bitcoin Billionaire zdaje się przygotowywać do wielkiego ruchu, który przeniesie najwyższą krypto walutę do nowego, wszechobecnego haju.

Weteran handlowiec mówi jego 364.000 Twitter zwolenników, że widzi BTC zakończeniu wieloletniego rynku niedźwiedzi w drodze do skoku o 400%.

W niedzielę górna kryptokurna waluta na krótko wzniosła się ponad psychologiczny opór 10.000 dolarów.

Brandt widzi również możliwość długo oczekiwanego przełomu dla XRP.

„XRP/BTC tworzące możliwe odwrócone dno H&S“. Może Ripple Labs, uchwyt torby, będzie w stanie wyciągnąć kota z torby.“

Innym ściśle przestrzegane kryptoanalityka, który idzie pod nazwą The Crypto Dog mówi jego 203.000 Twitter zwolenników, że uważa, że para XRP/BTC jest na krawędzi nowego trendu wzrostowego.

„To jest dosłownie sam początek dla XRP. Niech jedzie.“

Analityk fali Elliotta Benjamin Blunts, strateg kryptoński, który dokładnie nazwał dno BTC w 2018 r., twierdzi, że czwarta co do wielkości krypto waluta jest w stanie zmontować ponad 25% w najbliższym czasie.

Ale nie wszyscy analitycy są byczy na XRP.

Pseudonimowy analityk, który nazywa się Bagsy mówi jego załoga Twittera 46.000, że uważa, że pozytywne wiadomości na temat aktywów kryptograficznych będą potrzebne do paliwa świeżego rajdu.

„Ogólne myśli XRP: Nie sądzę, żeby ta pompa nie miała podstaw i na razie nie widzę nic w kalendarzu… Odrzuty są na skróty, dopóki nie udowodni się inaczej.“